آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها

مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل‌ بیت علیها السلام

مسئولیت اجتماعی

مسئولیت‌های اجتماعی مرکز قرآن و حدیث


براساس تعاریفی که از مسئولیت اجتماعی شد، مرکز قرآن و حدیث نیز خود را در قبال جامعه متعهد دانسته و در کنار تلاش جهت ارائه خدمات آموزشی خلاقانه و اثربخش، همواره مسئولیت اجتماعی از مهم‌ترین ماموریت‌های مرکز قرآن و حدیث بوده و خواهد بود.

دوست‌دار محیط‌زیست


با وجود پیشرفت تکنولوژی، متاسفانه همچنان علاقه به استفاده از کاغذ قابل پذیرش‌تر از روش‌های مدرن است؛ یکی از اهداف مرکز قرآن و حدیث تلاش برای تغییر این عادت و کمک به حذف کاغذ از زندگی روزمره و درنتیجه حفظ محیط‌زیست است.

مرکز قرآن و حدیث با حذف صددرصدی استفاده از کاغذ و ارائه خدمات به صورت الکترونیکی در فرایندهای خود، توانسته اقدامی مهم در زمینه حفظ محیط‌زیست داشته باشد.

بکارگیری نیروهای باانگیزه


ویژگی چشم‌گیر و بارز هر سازمانی وجود نیروی‌ انسانی باانگیزه و متخصص است که نقشی بنیادین در رشد و توسعه دارند. ما هم در این راستا و برای خدمت به سرزمین‌مان، به دنبال جوانان قرآنی خلاق و باانگیزه هستیم تا با کمک هم برترین‌ها را بسازیم و اثرگذار باشیم.

تکریم زائرین و مجاورین


اولویت اول تمامی کارشناسان و اساتید مرکز قرآن و حدیث تکریم زائرین و مجاورین این آستان مقدس می باشد و تمامی فرایندهای تعریف شده در جهت دسترسی هرچه راحت تر مخاطبان به منابع دست اول آموزشی طراحی شده است.

لطفا برای بهرمندی از تجربه مطلوب‌تر از مرورگرهای مطرح استفاده کنید.